Akció!

Guinot Gelee Demaquillante Hydra Fraicheur

Original price was: 11.400 Ft.Current price is: 10.990 Ft.

Hidratáló arctisztító gél minden bőrtípusra
Kiszerelés: 125 ml
Származási hely: Franciaország 🇫🇷

Cikkszám: GN500330 Kategória: Címkék: , , , , , Márka:

Leírás

Hydra Fraicheur Cleansing Gel – Guinot Gelée Démaquillante Hydra Fraîcheur
A méltán kedvelt Hydra Fraicheur arctisztító család új taggal bővült, a tej és tonik mellett immár gél formában is elérhető. Hatékonyan és kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket, az arc nem csak tökéletesen tiszta, de bársonyosan puha és komfortos lesz.
A egy prémium kategóriás arctisztító gél, amely speciálisan a mindennapi smink- és szennyeződéstartalom eltávolítására lett kifejlesztve, miközben védelmet nyújt a bőr számára a kiszáradás és a komfortérzet elvesztése ellen. A zselé textúrájú formula masszírozás hatására olajjá alakul, majd vízzel kontaktusba kerülve tejszerű emulzióvá válik – ez a kettős átalakulás biztosítja, hogy a termék finoman, de alaposan tisztítsa az arcbőrt, és az eredmény puha, friss és komfortos megjelenésű bőr legyen.
A termék minden bőrtípus számára ajánlott, különösen akkor, ha a bőröd hajlamos fáradtnak tűnni vagy komfortérzetben veszített.

Főbb jellemzők:

  • Egyszerre tisztít és ápol: a zselés formula masszázs hatására olajjá alakul, majd víz hozzáadásával tejszerűvé, így hatékonyan oldja a sminket és a nap folyamán felgyülemlett szennyeződéseket.
  • Hidratál és véd a kiszáradástól: a formula hozzájárul a bőr természetes hidrolipid-filmrétegének visszaállításához, ezáltal a bőr komfortos és egyenletes érzést nyújt.
  • Friss, üde bőrkép: a termék használata után a bőr puhábbnak és ragyogóbbnak tűnik, így ideális választás estére – a napi rutin első lépéseként –, hogy az arcbőr tiszta alapra épülhessen.
  • Könnyű textúra minden bőrtípusra: mivel kímélő és komfortos érzést ad, érzékeny vagy reakcióra hajlamos bőr esetén is alkalmazható.

Főbb összetevők és hatásuk:

  • Kamélia olaj (Camellia Oleifera Seed Oil) és növényi viasz-komplex: Ez a kombináció segít megerősíteni a bőr természetes védőrétegét (hidrolipid film), így hozzájárul a bőr hidratáltságának megőrzéséhez és a kiszáradás elleni védelemhez.
  • Uborka- (Cucumis Sativus) és Aloe Vera-kivonat: Ezek a növényi kivonatok frissítik, lágyítják a bőrt és komfortérzetet adnak, miközben kímélik és nyugtatják a bőrtisztítás során.
  • A zselés-olajos állag átalakulása hangsúlyozza a termék kettős hatását: az olajos fázisban hatékonyan oldja a szennyeződéseket, majd az emulziós fázisban gyengéd tisztítóként működik.

Használata: reggel és este körkörös mozdulatokkal oszlassuk el az arcon. A gél a masszírozás hatására olajjá alakul, és annyi vizet kell hozzáadni, hogy tejszerű masszát kapjunk. Végül öblítsük le.

További információk

Összetevők

Ethylhexyl Palmitate, Water/Eau (Aqua), Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Polyglyceryl-10 Myristate, Fragrance (Parfum), Jojoba Esters, Camellia Oleifera Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Sodium Benzoate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Propylene Glycol, Phytic Acid, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglycerin-3, Acacia Decurrens Flower Wax, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Butylene Glycol, Tocopherol, Blue 1 (CI 42090), Red 33 (CI 17200)

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Guinot Gelee Demaquillante Hydra Fraicheur” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Érdekelhetnek még…