Belnatur Firmalia

14.500 Ft

Feszesítő arckrém minden bőrtípusra

Kiszerelés: 50 ml

Cikkszám: BNES0006 Kategória: Címkék: , , , Brand:

Leírás

Ez a bőrfeszesítő képes a petyhüdt bőr rugalmasságát visszaállítani. A kollagén és elasztin szintézis serkentésével és a bőrszerkezet javításával feszesíti a napsugárzás és környezetszennyezés hatására megereszkedett bőrt.

Főbb hatóanyagok:

  • Raffermine: feszesít, növeli az elasztin‐ és kollagéntermelést, megakadályozza a rostokat lebontó elasztáz enzim működését
  • Tensine: bőrkisimító hatású, rugalmas, összetartó filmréteget képez a bőr felszínén, melytől a meglévő ráncok mélysége és mennyisége is csökken
  • 3D Tensor: a bőr felületén vékony filmréteget képezve azonnali lifting és bőrpuhító hatást eredményez
  • Természetes szilícium: javítja a bőr rugalmasságát, feszességét
  • E-vitamin: antioxidáns

Gyengéd masszázzsal vigyük fel az arcra és a dekoltázsra napi 1-2 alkalommal.

30%

kedvezmény, egyes termékekből! 🎁

És ez még nem minden! Feliratkozóink között minden hónapban 5.000 Ft-os kedvezményre jogosító kupont sorsolunk ki, amely beváltható a SzepsegDiszkont webáruházában!
Ne maradjon le!

Sosem küldünk kéretlen levelet, olvassa el szabályzatunkat csak valódi akciókról küldünk tájékoztatást.

30%

kedvezmény, egyes termékekből! 🎁

És ez még nem minden! Feliratkozóink között minden hónapban 5.000 Ft-os kedvezményre jogosító kupont sorsolunk ki, amely beváltható a SzepsegDiszkont webáruházában!
Ne maradjon le!

Sosem küldünk kéretlen levelet, olvassa el szabályzatunkat csak valódi akciókról küldünk tájékoztatást.

További információk

Összetevők

Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Ethylhexanoate, Methylsilanol Mannuronate, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Dodecanol, Stearic Acid, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract, Octinoxate, Squalane, Hamamelis Virginiani (Witch Hazel) Water, Sodium Cetearyl Sulfate, Maltodextrin, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Imidazolidinyl Urea, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Parfum (Fragrance), Alcohol Denat., Dichlorobenzyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Arachidic Acid, Myrystic Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Sophora Japonica Leaf Extract, Ammonium Glycyrrhiza, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Lyral, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Methylchloroisothiazolinone, Glyceryl Oleate, Methylisothiazolinone

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Belnatur Firmalia” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Érdekelhetnek még…